0

Her zaman olduğu gibi Vikings War Of Clans için bu haftanın en iyi oyuncu listesinin yaninda en iyi klan listesi yayınlandı. Eminim ki bu listeler herkesi gaza getiriyordur. Listede sizin ya da klaninizin ismi var mi?

Vikings War Of Clans gibi strateji oyunlarının en önemli amacı oyunculara altın harcatmak. Bunun için en iyi yol da asker tuketmektir. Çünkü bu gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarında ihtiyacınız olan en önemli şey askerdir. Basit bir örnek, ben 21 Seviye kalemde elimde az sayıda bulunan kışla ve orta düzey araştırma ile t4 asker basmak için 2k asker için neredeyse 2 gün süre istiyor. Gerisini siz düşünün. Hızlıca basmanız için altın harcamalisiniz. Ya da uzun süre beklemelisiniz. Bu savaşlar sürdükçe insanlar gaza geldikçe beklemek zor geleceğine göre, oyun para kazansın. Kazansın elbet.

Neyse nefretle konuşmuyorum. Emek var maliyet var. Herkes hakediyor. Ama ülkemiz şartlarında çok para bunlar. Vikings War Of Clans da altın almak için kampanya bekleyin. Ayica enpara alıp kullanın. Mobil market alisverislerinde 50 liraya kadar %20 para iadesi yapıyor.

İyi oyunlar.

"Mighty warriors!

Fierce confrontation for the top places in the Jarls and Clans' weekly ranking is over! Today we are honoring the victors, who have earned the right to be among the best. Jarls, the North is proud of you more than ever!

Like if you are in the triumphants' list and repost if you are going to celebrate your victory loudly!

‎#Ranks‬ ‪#TOP10‬ #VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬"


Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top