0

Valerian: City of Alpha yakında Android üzerinden indirilebilir durumda olacak. Oyun şu an Google Play'de ön kayıt aşamasında. Oyunun daha önce çekilmiş bir videosunu da buldum yazının sonun eklerim fikriniz olur. Onun dışında bana gayet karışık gelen Valerian: City of Alpha oyunundan biraz bahsedelim.

Valerian: City of Alpha 'ın filmi de yakın zaman içinde geliyormuş ya da gelmiştir bilmiyorum, gerçi uzay temalı filmleri pek kaçırmam ama. Uzayda bir iş kuruyor ve gelistiriyorsunuz. Ayrıca bu süreç içerisinde yeni uzaylı turlerle iletişim kurup yardimlasiyor ve teknolojinizi geliştiriyorsunuz.uzaylılarla insanların bir arada uyum içerisinde yaşadığı bir yeri yönetiyor ve gelişmesini sağlayan yönetim tekniklerini kullanıyorsunuz.

En önemli özelliklerinden birisi uzay gemisi üretip mürettebat toplamanız. Bu açıdan da yönetim konusunda yetenekli bir lider olmanız ve kendinizi kanitlamaniz gerekiyor. Uzayın derinliklerine doğru görevler de Star Trek misali sizleri bekliyor.

Valerian: City of Alpha genel olarak uzayda yönetim stratejisi oyunu. Denemek isterseniz ön kayıt olun. Ayrıca on kayıt olanlara da bir eşya hediye ediliyor. İste bağlantısı;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spilgames.Valerian

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top