Titanfall'un Mobil Oyunu Assault Yakında

Pc de iki oyunu olan Titanfall un şimdi de mobil oyunu geliyor. Daha önceden duyurulan Frontline beta sürecinde iptal edilmişti. Titanfall Assault'un akıbetini şimdiden bilmek zor ama kart oyunu sevenler bunu kaçırmasın.

Nexon, Particle City ve Remedy oyunu beraber geliştiriyor. Dediğim gibi Titanfall Assault bir kart strateji oyunu olacak. Bunun örneklerini mobilde görmemiz mümkün. So. Zamanlarda kart oyunlarının popüler olduğu da kesin. Birde Titanfall evreninde titanlar ve o gelişmiş silahlarla ilginç bir mobil oyun olacak diye düşünüyorum.

Geliştiricilerden yapılan açıklamaya göre Titanfall Assault icin herhangi bir çıkış tarihi şu an belli değil lakin kısa zaman içinde mobil oyunun beta testleri başlayacak ve testlerde oyunu oynamak için on kayit yaptırmanız gerekiyor.

Bildiğimiz kadarıyla Titanfall Assault mobil oyunundan bahsedelim. PvP olacak ve kartlarimiz hem pilot hem de titanlardan oluşacak. Strateji kategorisinde yer alacak oyun bakalım içerik olarak ne kadar gelişebilecek? Merakla bekliyoruz.

Mobil oyunları youtube kanalimizdan mobil haberleri internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar