Strike of Kings Yeni Güncellemeyle Gelen Güvenilirlik Düzenlemesi

Strike of Kings'e yeni bir güncelleme geliyor ve güncelleme de bir sürü değişiklik olacak. Özellikle sistem ve arayuzde gerçekleşecek bu değişiklikler bizleri şimdiden etkiledi diyebiliriz. Peki siz beğendiniz mi?

Bu yazıda sizlere Strike of Kings'in yeni güncellemesiyle gelecek olan güvenilirlik değişikliğinden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi güvenilirlik maçlardan ayrıldığınızda afk kaldığınızda ve rapor edildiğinizde 100 tam puaninizdan ceza olarak puan düşüyor. O sistem biraz değişiyor.

Bundan sonra Strike of Kings de farklı hatalarinizdan farklı cezalar alacaksınız. Oyundan çıkarsanız ya da basit şekilde afk kalırsanız 2-9 puan kaybedeceksiniz. Birde başka bir oyuncu tarafından rapor edilirseniz ve rapor kabul edilirse 3-5 puan kaybedeceksiniz.

90 puandan aşağıya düştüğünüz zaman günlük görevleri tamamlayamiyorsunuz. 80 puandan düşerseniz rütbeli eşleşmede katilamayacaksiniz. Ayrıca 60 puandan aşağı düşenler ise standart eşleşmede yer alamayacaklar. Artık botlu maçlarda puan kasmaya çalışırsınız.

Puan kazanmak için ise standart eşleşme yapmalısınız. Bu size 1 puan verecek. Ayrıca maçı kazanırsanız 1 puan daha kazanıyorsunuz. Detayları fotoğraftan görebilirsiniz. Detaylar hakkında geldikçe bilgi aktarmaya devam edeceğim.

'[Yeni Güncelleme ]

Yeni sürüm zamanı yaklaşıyor ve daha fazla yenilikler ortaya çıkıyor....
Geliştirdiğimiz bu yepyeni 'Güvenilirlik Puanı' sistemine bir göz at!
En çok hangi yeni özelliği merak ediyosun ?

#StrikeOfKings'

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=759576610882255&substory_index=0&id=687067601466490

Yorum Gönder

0 Yorumlar