Strike of Kings Portre Seçimi/Ankete Katılın

Strike of Kings takipcilerine Facebook üzerinden üzerinde oyun kahramanları bulunan 3 portreyi oylatiyor. En çok oyu alan portre bir yerde kullanılacak ama açıklanmıyor. Görselde portreleri görebilir ya da verdiğim linkten siz de oynayabilirsiniz.

Bu portreler, oyunun mağazalardaki ana görselleri gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Strike of Kings'in Google Play'de ki portresinde Valhein var. Bu oylama da bunun yakın zaman içinde değişebileceğine kanıt olabilir. Paylaşımı göstereyim;

"Görüşlerinizi bizimle paylaşın! Gördüğünüz profil fotoğraflarından en çok hangisini beğendiğiniz ? Seçmemize yardım et ve neden seçtiğini yorumlarda belirt.... bu seçimin ileride sürpriz bir alanda karşına çıkabilir...:)"

Sürpriz bir alanda karşınıza çıkabilir ne demek biraz kafa yoralim. Bu portreler oyun içi profilinizde kullanıma sunulabilir, zira şu an çok az ve kötü seçenekler var. Ayrıca mağazada değişiklikler yapılabilir. Belki de size oyun içi etiket olarak, ya da çerçeve olarak verilebilir. Biz de merakla bekliyoruz. Siz de alttaki bağlantıdan beğendiğiniz portreyi oylayın.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=761641894009060&substory_index=0&id=687067601466490

Yorum Gönder

0 Yorumlar