Strike of Kings / Jinna Detaylı Tanıtım

Strike of Kings'e en son eklenen kahramanlardan biri olan Jinna için detaylı bir tanıtım hazırlamaya karar verdim. Bu yazıda Jinna'yı satın almadan önce sizin tarzınıza uyuyor mu görebileceksiniz. Dilerseniz uzatmadan hemen Jinna Strike of Kings tanıtımına başlayalım.

Jinna Oynanış

Oynanış zorluğu olarak Jinna'ya 10 üzerinden 5 puan verebiliriz. Yani ne kolay ne de zor. Orta düzey zorluğunda bir Strike of Kings kahramanı. Dayanıklılığı oldukça düşüktür. Saldırı için 10 üzerinden 4 verebilirsiniz lakin en önemli özelliği beceri gücüdür. Yetenekleriyle ön plana çıkar. Yetenek ve beceri kullanımı 10 üzerinden 9 ile oldukça etkili bir kahramandır.

Jinna Temel Özellikleri

3122 can puanıyla oldukça etkilidir. Fiziksel saldırısına ise 163 puan ile başlar. Ondan sonra da zaten olmaz. Temelde basit bir fiziksel saldırı özelliği verilmiş. Büyü kasmalısınız. Elbette aldığınız itemlerle gelişir. HP'de aynı şekilde. Büyü saldırısı yoktur. Alacağınız itemlerle büyü saldırısı elde edeceksiniz. Manaya ise 490 ile başlarsınız.

Jinna Saldırı Özelliği

Strike of Kings Jinna'nın en önemli saldırı özelliklerinden birisi haraket hızı ve kritik vuruşlarıdır. %200 kritik hasar özelliği ile dikkat çeken bir kahramandır. Ayrıca ranged dediğimiz uzaktan vuruş kategorisine girer. Diğer saldırı özellikleri eşyalardan gelir ama elbette beceri hasarına dayalı bir kahraman olduğu için eşyalarınızı beceri hasarı veren özelliklere ağırlık vererek seçmeniz yerinde olacaktır.

Jinna Savunma

Pek kayda değer olmasa da isteyenler arkanalardan da savunmayı geliştirebilir. Jinna temel olarak 5 saniyede bir 44 can ve 17 mana kazanır.

Jinna Becerileri

Gelelim Strike of Kings'in sevilen en yeni kahramanının yeteneklerine. Bakalım Jinna neler yapabiliyor... 
Nirvana: Jinnar,ruh küreleri oluşturarak yakınındaki düşmanlara sadırır (Toplamda 10 kez olmak üzere,her 0,5 saniyede bir saldırır) 170(+0) büyü hasarı verir.Bu beceri kullanıldığında Jinnar'nın hasarında %15 düşüş yaşanır ve etrafındaki düşmanlara düşman başına %5 ek hasar düşüşü verir.Bu etki 5 saniye sürer ve Jinnar'nın hareket hızı 1.5 saniyeliğine %70 artar.
Istırap Vecizeleri: Jinnar,ruh küreleri ile büyülü bir düzen oluşturarak,yakındaki düşmanlara 450(+0) büyü hasarı vererek hareket hızlarını 2 saniye boyunca %35 düşürür.


Dövüş Bilyeleri:Jinnar,ruh kürelerini kullanarak saldırır ve yakınındaki en fazla 2 düşmana büyü 300(+0) büyü hasarı verir.Ruh küreleri her vuruşla yakındaki düşmanlara en fazla 2 kez isabet eder.Bir düşmana birden fazla ruh küresi isabet ederse ilk vuruştan sonra %30 hasar verir.
Pasif -Samsara: Jinnar ruh kürelerini dört kez kullandığında(Normal saldırı veya beceri kullanımı) bir sonraki Normal saldırı, 163 Büyü Hasarı veren delici  etkiye sahip bir Ruh küresi atar.

Yorum Gönder

0 Yorumlar