Strike of Kings ESL Turnuvası

Strike of Kings turnuvasına katılıp para kazanmak ve adini dünyaya duyurmak ister misin? O halde yapman gereken çok basit. Bu yazıda sizlere hafta sonları gerçekleşen go4StrikeofKings turnuvasında bahsedeceğim. Turnuva Türkiye için geçerli. Umarım vereceğim linkte sıkıntı yasamazsiniz çünkü biraz ingilizce biraz Türkçe sebebini anlamadim.

Yapmanız gerekenler; https://play.eslgaming.com/strikeofkings/global/strikeofkings/major/go4strikeofkings-turkey/cup-8/ adresine giderek kayıt olmak.

Akabinde sistem size site üzerinden yönerge veriyor. Rakibiniz belli oluyor. Rakibimizle iletişim kurup Strike of Kings maç yapıyorsunuz. Dilerseniz kaydedebilirsiniz. Ardından maçın sonucunu giriyorsunuz. Rakibiniz sonucu onaylıyor. Daha sonra size yeni bir maç çıkıyor.

Elbette anlaşmak için iki tarafda maç sonucu ekran görüntüsünü alarak siteye yüklüyor. Bu aynı zamanda sonucun onaylanması anlamına geliyor. Strike of Kings maçları 5v5 yapılıyor. Takım kaptanları maçları yönetiyor.

Peki go4StrikeofKings turnuvasında ne kazanıyorsunuz. 100 puan toplayan takım 320 Euro kazanıyor. Diğerlerine daha düşük ödüller olsa da ilk 5e giren mutlaka ödül aliyor. Siz de katılmak için verdiğim Linki takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar