Strateji Oyunu Clash Of Kings Ramazan Etkinliği

Facebook etkinliği ile adından çok sık bahsettiğim Clash of Kings Yeni bir etkinlikle karşımızda. Ramazan ayına özel uzun süreli bir etkinlik başlatan Clash of Kings sizden etkinliğe katılmanız için çok basit birşey istiyor.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1690874877883225&id=1523666344604080
Yukarıdaki bağlantıyı ziyaret ederek yorum kısmına Ramazan ayında çevrenizde ne gibi etkinlikler yapılıyor ve gelenekler uygulanıyor? Sizin Ramazan ayında yaptığınız bir etkinlik var mı? Bunlardan bahsettiğiniz bir yorumu yukarıdaki bağlantıya bırakıyorsunuz. Fotoğraf da bırakabilirsiniz. Çevrenizde ramazan etkinliğini çekip yoruma atabilirsiniz. Ayrıca krallık ve lord adınızı da yorumunuza eklemeniz gerekiyor.

Etkinlik iki hafta sürecek ve Türkiye Clash of Kings Modları kazananları belirleyecek. İste paylasim detayları

"[Ramazan Ayı BÜYÜK Etkinliği]
Hayırlı Ramazanlar Lordlarım!!!
Sizlere güzel bir etkinlik hazırladık! Bu etkinliğimiz İKİ HAFTA SÜRECEK ve ne kadar çok katılım olursa o oranda fazla kişi ödül kazanacak!
Sizden beklentimiz,
1) Ramazan ayı boyunca etrafınızda ne gibi gelenekler görüyorsunuz? Sizin Ramazan ayına özel gelenekleriniz var mı? Fotoğraf yollayabilir veya bize anlatabilirsiniz!
2) Tam, eksiksiz Lord Adınız ve Krallığınızı da yorumunuza eklemeyi unutmayın!
Bu iki bilgiyi yazıp bu gönderinin altına yorum olarak yollarsanız etkinliğimize katılmış olacaksınız! Zengin ödüller kazanmak için HEMEN KATILIN! En güzel resimleri ve yorumları seçeceğiz!
İyi şanslar!
#ClashofKings TR Mod Ekibi ❤️
#Ramadan"

Yorum Gönder

0 Yorumlar