Star wars puzzle droids mobil oyunu

Star wars'un son zamanlarda oldukça popüler olduğunu biliyoruz. Bunun en önemli nedeni hikayenin devam etmesi ve sinema. Bu elbette oyunlara da yansıyor. Bildiğiniz gibi star wars'un hem pc de hem mobilde oldukça fazla oyunu var. Bunlardan biri de son olarak indirmeye açılan star wars puzzle droids. Bu yazımızda kisaca bundan bahsedeceğiz.
Daha önceleri bildiğiniz gibi star wars force arena isimli oyununu youtube kanalim rocknrogue a atmıştım. Star wars puzzle droids oyununu da cekmeyi düşünüyorum.
Star wars puzzle droids oyunu bir renk birlestirme, eleştirme oyunu. Bu sayede büyük resmi açığa çıkarıyoruz. Oyunda bb8 in anılarını canlandirmasina yaşadığı daha doğrusu kaydettiği şeyleri gün yüzüne çıkarmasına yardimci oluyoruz.
Star wars puzzle droids oyunu güç uyanıyor filmi etrafında şekillenen sizlere o filmlerle ilgili hikayeyi gösteren ve tamamlayan bir içeriğe de sahip.
Aksiyondan ziyade zeka oyunlarını sevenler star wars puzzle droids oyununu cok severler diye düşünmekteyim. Dediğim gibi ileriki günlerde bende oyunun video sunu cekmeyi düşünüyorum. Mobil oyunlarla ilgileniyorsanız youtube.com/rocknrogue kanalına abone olabilirsiniz. Oldukça eğlenceli mobil oyun videolari çekiyoruz.
Star wars puzzle droids oyununu indirmek isteyenler hemen alttaki linkleri kullanabilirler.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.starwarspuzzledroids
https://itunes.apple.com/tr/app/star-wars-puzzle-droids/id1126172572

Ya da markette ismiyle arama yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar