Slimz Satışa Sunuldu / Strike of Kings

Slimz herosu satışa sunuldu. Lakin bazı sıkıntılar var. Sıkıntılara geçmeden önce Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfasında yayınlanan paylaşımı sizlere aktarmak isterim. Çünkü hem Slimz hem de skini indirimli sunuluyormuş. Peki sıkıntı ne? Anlatacağım.

"Slimz şu anda Strike of Kings'de satışa sunulmuş durumda ve özel teması ile birlikte alabilmeniz için indirim paketiyle geldi! Slimz + İmhacı Temasını içeren avantaj paketini satın aldığınızda normal fiyatın % 25'i bir indirim elde edeceksiniz. Sadece sınırlı süre için geçerli olacak bu indirimi kaçırmayın (15 Mayıs'a kadar). Şimdi Market'e girin ve bir göz atın...."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=753765401463376&substory_index=0&id=687067601466490

Sıkıntı şu ki en son örneklerden Maloch, Batman ve şimdi de Slimz gerçek para yani kuponla satılıyor. Strike of Kings'in son zamanlardaki bu yöntemi biraz tepki çekiyor. İster istemez bu durum bu karakterlerin abartıldığı yönünde yorumlara neden oluyor. Mesela Batman için OP deniyor. Siz ne düşünürsünüz bilmiyorum. Verdiğim linkin yorumlarını incelerseniz insanların görüşlerini de görebilirsiniz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Strike of Kings'in bu satış politikası doğru mu? Karakterlerin gerçek parayla satılmasının yaninda altınla satılması da gerekmiyor mu?

Yorum Gönder

0 Yorumlar