Mobil Strateji / Pirates of Caribbean: ToW

Pirates of Caribbean: ToW bu güne kadar popüler olmus gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak mobil oyun mağazalarında yerini aldı. Oyun on kayıttan yeni çıktı. Peki içerik nasıl?

Daha önce Clash of Kings, Vikings War Of Clans, Mobile Strike gibi strateji oyunları oynadınız mı? O halde Pirates of Caribbean: ToW oyununa da yabancı kalmayacaksınız. Peki Pirates of Caribbean: ToW Android strateji oyununda ilginizi ne çekebilir? Oyun isminden de anlaşılacağı uzere popüler film serisi Pirates of Caribbean'in konusunu işliyor ve elbette filmlerdeki karakterleri de oyunda girmek mümkün.

Genel olarak oyunda bir korsanı canlandırıyor ve kendimize bir korsan filosu kuruyoruz. Pirates of Caribbean: ToW'da deniz yaratıklarına saldırarak pve yapabiliyoruz. Elbette diğer oyunculara saldırıp pvp yapabiliyorsunuz. Oyunda bir cok korsan dusmaniniz olacak.

"KAPTAN JACK SPARROWUN MACERALARINI TEKRAR YAŞA
Hikaye modu deneyimine dal. Kaptan Jack Sparrow'un, Will Turner'in, kaptan Barbossa'nın ve sevdiğin tüm diğer korsanların yanında yer al ve Karayip Korsanları'nın harika hikayelerinin bir parçası ol. " denmiş. Muhtemelen bu karakterler sizlere yol gösterme konusunda yardimci olacak. Oyunu indirmedim oynamadım. Oynamayı düşünüyorum. Belki videosunu bile yayinlayabilirim.

Detaylı bilgiyi verdiğim linkten alabilirsiniz. Ondan daha önemlisi benim merak ettiğim bu tür oyunları sever ve oynar mısınız? Yorum olarak belirtebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joycity.potc

Yorum Gönder

0 Yorumlar