0

Guardians of The Galaxy 'yi seviyor musunuz? İkinci film efsane diyorlar, umarım izleme fırsatımız olur. Ama şimdi bu yazıda galaksinin koruyucularindan mobil oyun üzerinden bahsedeceğim. Marvel Future Fight Mobil Oyunu sadece Guardians of The Galaxy karakterlerini size sunmuyor ayrica diğer Marvel kahramanlarını da sizlere sunuyor. Captain America, Iron Man, Doctor Strange gibi Marvel karakterleri bu oyunda sizlerle olacak.

Bu arada araya sıkıştırmak isterim Guardians of The Galaxy'nin şu sıralar çizgi dizisini izliyorum. İkinci sezona geçtim ve herkese tavsiye ederim.

Marvel Future Figth bir aksiyon rol yapma oyunu. Yani hem.aksiyon öğelerini içeriyor hem de rpg öğelerini. Arpg yanlış bir terim olur.

Aksiyonu bol grafikleri üst düzey ve bunların hepsi sevdiğimiz Marvel karakterleriyle birleşiyor. Gerçekten su an yüklemeye başladım bile. Belki telefon müsade ederse video sunu bile çekip size göstermek isterim.

Oyun Mortal Combat X, Power Rangers gibi oyunlarin üstüne cok şey görmüş gibi görünüyor. Bakalım video sunu çekebilecek miyim? Mutlaka takip edin. Başka oyun tanitimlarinda görüşürüz.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top