0

Heroes Evolved in Facebook Sayfasından yapılan açıklamaya göre bazı oyuncular giriş sıkıntısı yaşıyormuş. 'Finding Fastest Server' şeklinde giriş yaparken bir uyarı mesajı alan oyuncular olduğu açıklandı.

Sizde böyle bir hata alıyorsanız yine bu açıklamada nasil bir çözüm bulacağınız hakkında bazı yonergeler de paylaşılmış. Çözüm bulmak için aşağıda vereceğim etkinlik paylaşımına su bilgileri yazmanız gerekiyor,

Sunucu isminiz, telefon modeliniz, nasıl bağlanıyorsunuz gibi bilgileri paylaşıyorsunuz. Daha sonra size oradan dönüş yapılıyor. Neden bu problemi yaşadığınız çözülüp sıkıntı gideriliyor.

Orjinal post hemen aşağıda. Birde sunu hatırlatayım, Heroes Evolved mobil mona oyunu ve youtube kanalimizdan videolarini izleyebilirsiniz. Çekmeye devam edeceğim.

Dear Players, Recently, some player are getting pop up message "Finding Fastest Server" when trying to enter the game. We are truly sorry for what happened and we understand how frustrating this is, but we need your help with providing the following information to troubleshoot the issue.

Please fill in your character name/ Server name/ Device model/ internet connection(4G/ Wifi) in the event post if you are having this problem.

* Any info relevant to this issue please feel free to leave a comment below. posts that are unrelevant to this issue will be deleted.

Thanks for your understanding and cooperation.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1206270842828540&id=1039151496207143

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top