Heroes Evolved Top 5 İçin Sizlerden Video Bekliyor

Benim ilk defa Smite'da gördüğüm aslında en çok orda beğendiğim bir sistemi Heroes Evolved hayata geçiriyor. Elbette bunun için yardımınıza ihtiyacı var. Siz eğlenceli değişik ya da başkasının yapamayacağını düşündüğünüz ya da herkesin görmesini istediginiz (penta kill, ilginç öldürmeler, ilginç ölümler, usta oyun) gibi Heroes Evolved anlarinizi oyun yetkilileri ile verdiğim linkten paylaşıyorsunuz.

Peki daha sonra ne oluyor. Heroes Evolved editörleri, gelen videolar arasından en beğendiklerini ve insanların görmelerini istedikleri anları alıyor ve bir top 5 videosu yapıyor.

Yapılan video her hafta Heroes Evolved'un resmi sosyal ağlarında yayınlanıyor. İsmini duyurmak isteyen, daha fazla eğlence ya da arkadaş arayan buna katılsın derim.

It's time to show us how good you are in Heroes Evolved!

Leave a comment in the event wall with a link of your in-game video/ character name/ server name for a chance of being in the weekly TOP5!

*Please be noted that the video has to be at least 720p and feel free to add a creative title for your video!

Yapmanız gereken şey aşağıdaki bağlantıya gidip yorum kısmına yüklediğiniz videonun (Heroes Evolved oyun içi videosu, kendi karakterinizin ve oyununuzun videosu olmali) bağlantısını, karakter isminizi ve sunucu isminizi yazmak. Daha sonrasında videonun seçilirse top 5 içinde yayınlanıyor.

https://m.facebook.com/events/1353956918052031

Yorum Gönder

0 Yorumlar