Heroes Evolved 4 Mayıs Güncellemesi

Severek oynadığım Heroes Evolved mobil mona oyununda bugün yani 4 Mayıs2017'de küçük bir güncelleme geliyor. Bende güncelleme içeriğinden biraz bahsetmek istedim. Oyun hakkında da biraz konuşmakta fayda var.

Güncelleme detayları şu şekilde
Cao Cao için yeni skin Glorious Warlord isminde.
Yeni bir etkinlik başlıyor
Oynanışla ilgili geliştirmeler
Hata düzeltmeleri

Güncelleme içeriği bu kadar. Bir adet skinimiz var. Cao Cao agility yakın dövüşcü bir hero ve inanilmaz yetenekleri var. Saldırı hızıyla birlikte harika işler cikartabiliyor. Tank olarak görülse de tam sayılmaz çünkü cok hasar alabiliyor. Lakin ultisi sayesinde sıfır hasar alan bir hero. Bu sayede.ölümsüz olabiliyor.

Etkinlikler Herkes Evolved da en bol olan şeylerden birisi. Yeni bir tane gelmesi şaşırtıcı değil. Oynanışla ilgili ne geliştirmesi yaptılar bilmiyorum. Çok fazla fark yaratacağını sanmıyorum. Oyunda sürekli küçük hatalar görmek mümkün ama anlık güncellemelerle düzelttiklerini söyleyebilirim.

Oyuna kısa zaman önce gelen güncelleme ile karakter portreleri değişti. Karakter seçme ekranında gördüğümüz karakter animasyonları kaldırıldı oraya da sadece karakterin fotoğrafları eklendi. Bence bu yanlış bir hamleydi. Heroes Evolved 'un grafik açısından diğerlerine göre biraz geride olduğunu düşünürsek bence tam aksi yapılmalıydı. Animasyonlar daha da gelistirilmeliydi.

Herkes Evolved takipçileri oyuncuları kanalimda bu oyunla ilgili bir cok video var ve gelmeye devam edecek. Kanalını takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar