0

Elimden geldiğince indirimli oyunları sizl değerli mobil oyunculara sunmaya çalışacağım. Bu gün başlayan indirimle Dungeon Rushers isimli Android rol yapma oyunu 7.99 TL fiyattan 20 Kuruş'a indi. Oyunu almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın.

Biraz Dungeon Rushers isimli Android rol yapma oyunundan bahsedelim. Dungeon Rushers oyunu sıra ve zindan tabanlı bir Android oyunu. Herolardan bir takım oluşturup rakibiniz yenmeye çalışıyorsunuz. Sıra ile sizin kahramanlarımız rakibe saldırıyor. Onları bayıltıyor.

Dungeon Rushers Android oyununda crafting sistemi bulunuyor. Ayrıca gireceğiniz zindanlarda farklı zorluk seviyeleri de var. Bunun yaninda arena sistemi olduğunu da söyleyebilirim. Arkadaşlarınızla da savaşma imkanı bulabiliyorsunuz. Benzer oyunları kanalimda tanittim örnek için bakabilirsiniz. https://youtu.be/Mddv0AafCtg videomda benzer oyunları listeledim. İnceleyebilirsiniz.

Diğer indirimleri ve kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları kaçırmamak için blogumu takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarimda da aynı paylasimlari yapıyorum.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top