0

Bu yazımızda sizlere sıra tabanli strateji oyunu olan Devil Breaker'dan bahsedeceğim. Oyun belli alanlarda ki bunlar altigen oluyor kahramanlarinizi kullandığınız ve rakiplerinizi sıra ile bayilttiğınız bir oyun.

Altigen yapısının ilgi çektiğini söylemeliyim. Diğer özellikleri benzer oyunlarla aynı. Örneğin kendinize kahraman kartlarından bir grup olusturuyorsunuz. Her birinin kendine özgü özelliklerinden sahada kullanıyor ve rakiplerinize saldiriyorsunuz.

Devil Breaker mobil oyununda karakterleriniz gelisebiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Sıra tabanli dedik ki bunun anlamı da siraniz gelince oynuyorsunuz, siraniz bittiği zaman rakibiniz oynuyor. Elbette siranizi iyi kullanmalı ve hamlelerinizi doğru şekilde yapmalısınız.

Devil Breaker'da 100 'den fazla kahraman bulunuyor. Bu kahramanlar 10 farklı sınıfta yer alıyor. Ayrıca 5 farklı elementi kontrol ediyorlar. Yani Devil Breaker oyununda ayrica bu sınıf element ve kahramanları kombine edebiliyorsunuz. Ayrıca Devil Breaker mobil oyununda farklı oyun modlari bulunuyor. Bunlardan biri de Lonca savaşları.

Turnbase strateji ve rpg sevenler mutlaka denesin. Bağlantısı hemen altta.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobirix.devilbreaker

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top