0

Clash of Kings'e günlük hedef sistemini iyileştiren bir güncelleştirme geldi. Kontrol etmenizi tavsiye ederim. Detayları sizlerle paylaşacağım.

1.Tüm hedefleri açmak için ödeme yapmıyorsunuz. Sadece günlük listede yer alanları yapın. Hafta sonu bütün ödüller açılacaktır.
2.Oyuna tamamlama kartı diye birşey eklendi. Bu atladiginiz görevleri tamamlamanizi sağlayacak.
3.İki kar ödül kartı oyuna eklendi. Bu kart sayesinde alacağınız bir ödül 2 katına çıkacak. Aynı ödül için birden fazla kart kullanabileceksiniz 3 - 4 katına cikarabileceksiniz.

Clash of Kings gerçekten popüler bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Strateji seçer misiniz? O halde pahalı olması sizin için önemli değilse Clash of Kings oynayabilirsiniz.

"Lordlarım!!!
Yeni ve Geliştirilmiş Günlük Hedef sistemine göz atın! Artık tüm ödülleri açmak için ödeme yapmanıza gerek yok! Sadece listelenen görevleri tamamlayın ve tüm ödüller her Cumartesi Etkinlik Merkezinde açılsın!
Aynı zamanda size yardımcı olsun diye iki güzel ve yeni öge de oyunumuza eklendi.
Tamamlama Kartı atladığınız görevleri tamamlamanızı sağlar. İki Kat Ödül Kartı da her kullanışta ödüllerinizi iki katına çıkarır ve tek ödül için bu kartı birkaç kere kullanmak mümkün!
İyi eğlenceler!!!"

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top