Clash of Kings Facebook Hatıralar Etkinliği

Facebook sayfasını sürekli güncel tutmak ve topluluğunu büyütmek isteyen Clash of Kings Facebook üzerinden sürekli etkinlik yapıyor. Oyunu etkin şekilde oynayanlar oyunun sayfasını mutlaka takip etsinler. Son etkinlik hakkında biraz bilgi vereyim.

Etkinliğe katılmak için Clash of Kings üzerinde en çok sevdiğiniz etkinliği verdiğim bağlantının yorum kısmına sunucunuz ve oyun id ile birlikte yazıyorsunuz. Hem Facebook üzerinden düzenlenen hem de oyun içinden düzenlenen bir etkinlik seçebilirsiniz.

Clash of Kings Facebook sayfa yöneticilerinin belirleyeceği kişileri sürpriz hediyeler bekliyor. Elbette yorumunuz etkileyici açıklayıcı olmalı ki kazanma şansınız artar.

Clash of Kings sık sık etkinlik düzenleyen ve eğlendiren bir oyun. Ah birde şu Çinliler olmasa... Bu arada Çinlilerden bikanlar, oyunun West isminde bir sürümü olduğunu biliyor muydunuz? Neyse etkinlik detayları baglantida;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1687283781575668&substory_index=0&id=1523666344604080

"Sevgili Lordlarım!!!
#ClashofKings'de bir çok mükemmel etkinlik geçirdiniz. En sevdiğiniz öge ve etkinlik hangisiydi? Bize gösterin! Lord adınız ve krallığınızı da yorumunuza eklemeyi unutmayın. Şanslı oyuncuları bir sürpriz bekliyor! ❤️"

Yorum Gönder

0 Yorumlar