Clash of Clans'dan Güncelleme Açıklaması

Selamlar değerli mobil oyun severler. Clash of Clans'ın resmi Facebook sayfasında bugun güncelleme ile ilgili bir açıklama yapıldı. Maalesef güncelleme için biraz daha bekleyeceğimiz söyleniyor. Sabrımız için de teşekkür ediliyor. İşte Clash of Clans'ın güncelleme paylaşımı...
Hey Chief! We know you’re super excited to hear news about the upcoming update and what’s in it – but for now we are still fine-tuning and testing some features to make sure everything goes smoothly when we are prepared to go live!
In the meantime, follow the Hog Rider & friends on their journey to this mysterious new place! Hang in there, and thank you for your patience! 
Clash of Clans'ın resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamanın orjinali bu şekilde. Peki Türkçesi nedir? Hemen çevirelim.
Merhaba Şef! Yeni gelecek güncelleme konusunda ve içeriğin ne olduğuyla ilgili çok heyecanlı olduğunu biliyoruz. Fakat şu sıralar bazı özellikleri, güncellemeyi yayınladığımız zaman herşeyin yolunda gitmesi ve hazır şekilde yayınlanması için test ediyoruz. Şimdi Domuz Binici'nin ve arkadaşlarının gizemli yerlere yaptığı yolculuğu takip et. Bekle ve sabrın için teşekkür ederiz.
 Herkes Clash of Clans'a hangi özelliklerin ekleneceğini neler geleceğini çok merak ediyor. Biz de merakla takip ediyoruz. Bizimle kalın mobil oyun haberlerinden uzakta kalmayın.
Kaynak: https://www.facebook.com/ClashofClans/posts/1670017876355862

Yorum Gönder

0 Yorumlar