0

Selamlar, hani tarayıcılarda oynadığımız oyunlar vardır ya, fare tiklariyla ilerleriz hatta otomatik görev tamamlama yönlendirme seçeneği de vardır. İste onlardan bir oyun, Mobil versiyonu deyip yazıya son versem yeri ama hayır, anlatmaya devam edeceğim.

Oyunumuz Clash of Assassins: The Empire bir mmorpg otomatik ilerleme ve kombata girme seçeneği var. Uzak doğu temalı bir oyun. Grafikler tarayıcı oyunlarından bile daha güzel. Artık mobil oyunlar kendini aştı. Tarayicida göremediğimiz grafikleri görebiliriz hatta bazı mobil oyunların bilgisayar oyunlarından daha kaliteli grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Clash of Assassins: The Empire oyunu rol yapmak için oldukça uygun. Uzak doğu temalı oyunları sevenler mutlaka baksın. Birkaç farklı sınıf var kendinize uygun bir tanesini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğüm binek sistemi var. Hero sayısı 4 bu arada. İleride artar mı bilemem.

Oyun ücretsiz zaman ayırmaya değer. Clash of Assassins: The Empire eğer uzun sure oynayacaksaniz kafa yorun. Yoksa mmorpg oyunlarında zamanınızı bosa harcamayın. Biliyorsunuz ben de su sıralar zaman ayiramasam da Legacy of Discord Furious Wings oynuyorum. Yakında videolari da gelecek.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top