Bedava Galaxy S8 Nasıl Kazanırsınız?

Size çok büyük bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Özellikle ülkemizde 4 bin tl fiyatı olan Galaxy S8'i bedava kazanma fırsatınız var. Bence basit bir katılımla şansınızı deneyiniz. Etkinliği Android Authority düzenliyor. http://wn.nr/dyCqt4 adresine giderek sizden istediği bir kaç seyi yapıyorsunuz. Elbette isminizi ve soy isminizi ve mail adresinizi sizden istiyor. Eğer şanslıysanız yani Samsung Galaxy S8 kazanırsanız sizinle zaten iletişim kurması gerekecek.

Galaxy S8 kazanmak için 29 Mayıstan itibaren 6 gününüz var. Pazar günü etkinlik son buluyor. Yukarıda verdiğim bağlantıya yer alan puanları toplayarak klasik çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Her puan sizin isminizin bir kez daha çekilişte yazılmasını sağlıyor. Ne kadar çok puan toplarsanız o kadar çok şansınız artıyor.

Örneğin sizden istediği Twitter hesabımızı takip et, Facebook sayfamizi ziyaret et, instagram sayfamız ziyaret et gibi şeyler. Youtube kanalına abone ol da var. Bunlar için size 2 ve 3 puan veriyor. Yaptığınız herşey için ayrı ayrı puan alıyorsunuz. Ayrıca bu çekilişi Twitter üzerinden hergün paylaşarak +2 puan kazanabiliyorsunuz.

http://wn.nr/dyCqt4 Bu adresi ziyaret edin ve sizin de kazanma şansınız olsun.

Yorum Gönder

0 Yorumlar