The Elder Scrolls: Legends Mobil Sürümü Yakında Çıkıyor

Kart oyunları son zamanların en popülerlerinden. Bilgisayarda bir çok örneği var. Özellikle Blizzard'ın Hearthstone oyunu ilgi çeken bir Card Deck oyunu. Blizzard hızlı bir hamleyle oyununu mobil platform için çıkarmıştı.Hem tabletlerde hem de telefonlarda oyun online olarak oynanabiliyor. Efsane oyun Elder Scrolls'un kart oyunu The Elder Scrolls: Legends bir süredir bilgisayarda beta sürümündeydi. Şimdi Bethesda oyunun çok yakın zamanda mobil platforma geleceğini açıkladı.

Bethesda'nın The Elder Scrolls: Legends oyunu ilk olarak iOS platformuna gelecek. Daha sonra Android kullanıcıları için Google Play'de yayınlanacak. 23 Martta App Store'da yayınlacak oyunun Google Play'de ne zaman yayınlanacak herhangi bir açıklama yapılmadı.

Oyuna yeni bir güncelleme geleceği Bethesda tarafından yapıldı Lakin güncellemenin ücretli sunulacağı da söylendi. Yeni gelecek olan The Fall of the Dark Brotherhood güncellemesiyle yeni bir hikaye ve yeni görevler oyuna eklenecek. Ayrıca yeni kartlarda toplanabilir olacak. Güncellemeler elbette yayınlandıktan sonra mobil sürüm için de geçerli olacak.

Android için The Elder Scrolls: Legends çıktığı zaman deneyeceğimizden emin olabilirsiniz. Mobil oyunlarla ilgileniyorsanız mutlaka Youtube kanalımız Mobil Oyun Videoları // RockNRogue'a bekliyoruz.

Bakınız:
Yorum Gönder

0 Yorumlar