Şeytanın Şafağı: Zarya-1 - Yazı Tabanlı Rol Oyunu

Bu videoda yazı tabanlı bir oyun göreceksiniz. Zarya 1 ismindeki oyun herhangi bir aksiyona sahip değil ama harika bir hikaye örgüsü var. Kısaca aya göreve gidecek olan bir astronot grubunun başında siz varsınız ve merkezden onları kontrol ediyorsunuz. Zarya 1 oyununda oyuna müdahale edebilecek ve olaylar örgüsünü değiştirebilecek seçimler yapabiliyorsunuz. Film gibi oyun.

Şeytanın Şafağı Zarya 1 indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ysi.zarya1

Ayrıca haber sitemizden Clash of Kings Facebook Türkiye Sayfası Haftalık Etkinlik Hakkında Bilgiler konulu yazımızı http://www.oyunda.org/2017/10/clash-of-kings-facebook-turkiye-sayfas.html adresinden okuyabilirsiniz.

Merhabalar, RockNRogue kanalındasınız. Kanalımızda mobil oyun videoları çekiyoruz. Her türlü mobil oyunu bulabilir ya da önerebilirsiniz. Beğendiyseniz kanalıma abone olabilirsiniz.Ayrıca hemen altta bulunan sosyal ağlardan kanalı ve diğer mobil oyun haberlerini takip edebilirsiniz.
Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMd
İnternet Sitem: http://www.oyunda.org
Facebook: https://www.facebook.com/mobiloyunvideo/
Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogue
Tumblr: http://tumblr.oyunda.org
Wordpress: http://gnclblg.wordpress.com
Pinterest: http://go.shr.lc/2qleKz4
Twitter: https://twitter.com/MobilOyunYT
İnstagram: https://www.instagram.com/mobiloyunoyna/

Şeytanın Şafağı: Zarya-1 - Yazı Tabanlı Rol Oyunu Şeytanın Şafağı: Zarya-1 - Yazı Tabanlı Rol Oyunu Reviewed by Tarık Bayar on Ekim 13, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts