Minecraft Çapraz Platform Desteği Geldi

Daha once yazdığım haberde bahsettiğim Minecraft'ın bütün oyun cihazları aynı oyuna bağlanacak haberleri artık gerçekleşti. Minecraft, birlikte daha iyi isimli bir güncelleme aldı ve Bu güncelleme ile artık PC, Xbox One ve Mobil oyun platformları aynı Minecraft'a bağlanacak. Bilgisayardaki oyununuza daha sonra telefondan devam edebileceksiniz. Ya da bilgisayarda oynayan biriyle aynı oyuna telefonla girebileceksiniz.

Bu güncelleme ile Minecraft dünyası daha da büyüdü. Hem oyuncuların kendi oyunları hem de diğer oyuncularla bağlantı platform farklılığı olmadan oyun dünyasını genişletti.

Güncellemeyi Minecraft'ın PC sürümü Xbox One surumu, Android ve iOS sürümü aldı. Nintendo sürümü yakinda Güncellemeyi alıp bu büyük Minecraft dünyasına dahil olacak. Sony ise Playstation ile Güncelleme yi şimdilik almayacak. Microsoft'dan yapılan açıklamaya göre Sony ile görüşmeler devam ediyor. Detaylar için bizimle kalın.


https://youtu.be/5nWMr2njHiA
Minecraft Çapraz Platform Desteği Geldi Minecraft Çapraz Platform Desteği Geldi Reviewed by Tarık Bayar on Eylül 21, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts