Black Survival / Android Hayatta Kalma Oyunu / Yaşam Mücadelesi

Merhabalar, RockNRogue kanalındasınız. Kanalımızda mobil oyun videoları çekiyoruz. Her türlü mobil oyunu bulabilir ya da önerebilirsiniz. Beğendiyseniz kanalıma abone olabilirsiniz.Ayrıca hemen altta bulunan sosyal ağlardan kanalı ve diğer mobil oyun haberlerini takip edebilirsiniz.
Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMd
İnternet Sitem: http://www.oyunda.org
Facebook: https://www.facebook.com/mobiloyunvideo/
Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogue
Tumblr: http://tumblr.oyunda.org
Wordpress: http://gnclblg.wordpress.com
Pinterest: http://go.shr.lc/2qleKz4
Uzak doğudan çıkmış maalesef Türkçe desteği olmayan bir hayatta kalma Survival oyunu. Yazı tabanlı ama grafik olarak görsellik olarak biraz birşey katmışlar. Denedim size basit bir şekilde göstermek istedim. Zaman geçirebilirsiniz. İndirmek için Black Survival https://play.google.com/store/apps/details?id=com.archbears.bs adresinden indirin.
Başka bir hayatta kalma oyunu olan Buried Town hakkında bir videom Buried Town Son Bölüm Rekor Hayatta Kalma ismiyle http://www.oyunda.org/2017/03/buried-town-son-bolum-rekor-hayatta.html adresinde sizleri bekliyor.

Black Survival / Android Hayatta Kalma Oyunu / Yaşam Mücadelesi Black Survival / Android Hayatta Kalma Oyunu / Yaşam Mücadelesi Reviewed by Tarık Bayar on Ağustos 09, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts