Razer Mobil Oyun İcin Telefon Üretecek

Razer'ın oyun dünyasında ne kadar tanındığını bilmeyen yoktur. Oyun ekipmanları konusunda dünyanın bir numaralı şirketi olmayı başarmış Razer şimdide mobil oyun sektörünün gelişme göstermesiyle mobil oyun dünyasına kendi telefonuyla girecek.

Robin ismini verdiği akıllı telefonuyla mobil oyun sektörüne girmeyi planlayan Razer'dan çok güçlü donanımlı telefonlar geleceğine eminiz. Razer yakın zaman planlarını kısa süre sonra halka duyuracak. 

B bin düşündüğüm ilk şey Razer'ın mobil oyun icin üreteceği bu güçlü telefon acaba kaç para olacak? Zira donanım güçlendiği zaman telefon fiyatı da artıyor. Bu haberlerin yanında Razer ayni zamanda kendi sanal parasını da duyuracak. Bildiginiz gibi bir çok oyun platformu gerçek parayla satın alınabilen ve bu oyunlarda kullanabileceğiniz sanal paralar piyasaya sürdüler. Bu demek oluyor ki Razer mobil oyun konusunda da büyük adim atmayı düşünüyor. 


Razer Mobil Oyun İcin Telefon Üretecek Razer Mobil Oyun İcin Telefon Üretecek Reviewed by Tarık Bayar on Temmuz 23, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts