Modern Combat Versus Mobil Oyun Ön Kayıt Topluyor

Gameloft'un harika serisi Modern Combat oyununa bir yenisi daha ekleniyor. Modern Combat Versus ismiyle yakın zaman içinde indirilmeye sunulacak oyun hakkında sizlere buradan bildiğimiz herşeyi aktarmaya çalışacağız.

Gameloft'un bu yeni mobil aksiyon oyunu Modern Combat Versus ön kayıt topluyor ve ön kayıt olup oyuna başlayanlara 21 TL değerinde bir paket veriliyor. Ücretsiz almak için şimdi ön kayıt yaptırın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftMVHM

Modern Combat Versus oyunu 4 er kişilik takım kurup online savasabileceginiz bir modda bulunuyor. Oyunda ayrıca 12 akan bulunuyor. Ayrıca oyun içinde lig sistemi de var. Modern Combat Versus oyununda yakın dövüş savaşlar da bulunuyor. Nasil olacak emin değilim.

Grafik kalitesi için çok iyi deniyor. Bunun için de sağlam telefonlara ihtiyaç olduğu kesin. Çevrim içi savaşın tadına varacağınız Modern Combat Versus fps mobil oyun yakın zaman içinde marketlerde olacak.

Modern Combat Versus Mobil Oyun Ön Kayıt Topluyor Modern Combat Versus Mobil Oyun Ön Kayıt Topluyor Reviewed by Tarık Bayar on Temmuz 05, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts