Clash of Kings Antik Savaş Alanı Denge Güncellemesi Geldi

Daha önceki bir Clash of Kings haberinde duyurduğumuz üzere Oyuna bir güncelleme geldi bu da oyunda bazı dengeleri değiştiriyor ve kısmen daha adil bir oyun bizi bekliyor.

Clash of Kings android strateji oyununda antik savaş alanlarını seviyor ve her etkinlikte bu savaşlara katılıyor musunuz? O halde bu alanlara gelen denge Güncellemesi sizleri çok ilgilendiriyor. Artık kendi seviyesinde göre kalelerle savasabileceksiniz.

Daha önce antik savaş alanına girdiğiniz zaman bütün kalemlerle aynı yerde bulunmak zorundaydiniz. Yıldızlı kaleler bile 20 seviye kaleyle savasabiliyordu. 20 seviye kalenin ona karşı ne şansı olabilir? Bu durum değişti. İşte değişiklikler.

[Antik Savaş Alanı Yeni Seviye Bölümleri]

Lordlarım!! Antik Savaş Alanı'nın bu turundan itibaren sistem sizleri, kale seviylerine göre 3 farklı savaş alanına gönderecek. Girdiğiniz savaş alanında diğerlerinden ayrı savaşacaksınız.

Bölümler:
Sv.1 Savaş Alanı'na Sv.15-21 Kaleler,
Sv.2 Savaş Alanı'na Sv.22-30 Kaleler,
Sv.3 Savaş Alanı'na P1-P6 Kaleler girecek.

Umarız ki sizinle benzer güçte olan oyuncularla savaşırken daha çok eğlenirsiniz!
İyi oyunlar!

Clash of Kings Antik Savaş Alanı Denge Güncellemesi Geldi Clash of Kings Antik Savaş Alanı Denge Güncellemesi Geldi Reviewed by Tarık Bayar on Temmuz 04, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts