Haftanın Google Play İndirimi - Zip Zap Bulmaca Oyunu

Nedense indirime de hep bulmacalar giriyor lakin bu Oyun ilginizi çekebilir. Bulmacayı çözerken parmaklarınızın da yeteneğini kullanmanız gerekiyor. Sağa ve sola tıklayarak çubuğunuzu solucan gibi haraket ettiriyor ya da kıskaç olup bir yerlere tutunuyorsunuz.

Zip Zap Android bulmaca oyunu bu hafta yani 13 Haziran'dan itibaren bir hafta boyunca indirime girdi. 20 Kuruş fiyatıyla satın alabilirsiniz. Yani bu yazı yayınlandığında5 gün daha indirimde olacak.

Bahsettiğim gibi Zip Zap Android oyunu parçanızı kendinizin ve oyunun müsade ettiği şekillerde hareket ettirerek yapmanız gerekeni tamamlamaniz temelinde kurulu. Kimi zaman bir parçayı hareket ettirmek için bir kepçe gibi davranırken kimi zaman düz bir zemin olup diğer parçalarla birleşmenin gerekiyor.

Mantık sınırlarını zorlayacak Zip Zap Android bulmaca oyununu şimdi 20 Kuruşa alabilirsiniz. Hemen altta bulunan bağlantıdan indirin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.kamibox.zipzap

Haftanın Google Play İndirimi - Zip Zap Bulmaca Oyunu Haftanın Google Play İndirimi - Zip Zap Bulmaca Oyunu Reviewed by Tarık Bayar on Haziran 15, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts