Clash of Kings'e Sıfırlama Güncellemesi Geldi Neler Olacak?

Dikkatimi çeken bir güncellemeyi, Clash of Kings güncellemesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Biraz fesatça mı düşünüyorum yoksa gerçekten sıkıntılı bir güncelleme mi siz karar verin yorumlarınızı benimle paylaşın.

Clash of Kings bankalarını kapattı altinlarinizi maille size gönderdi. Bundan sonra gelişim için daha fazla altın harcamaniz gerekecek ya da daha çok bekleyeceksiniz. İşte güncelleme detayları.

[DUYURU]
Lordlarım!!!

1) Bankamız bugün oyun saatiyle 07:00'da kapatılmıştır. Bankadaki altınlarınız posta ile gönderildi. Banka, düzenlendikten sonra tekrar açılacaktır.

2) Prestij 6 kalelerin açılmasının çok karışık ve zahmetli olduğu geri bildirimini aldıktan sonra bu konuda birkaç değişiklik yaptık:
- Altın ve özel ögeler kullanarak her bir aşamayı geçebilirsiniz.
- Ne kadar fazla koşul sağlanması gerekiyorsa o kadar fazla altın harcanacaktır.
- Bu özellik v.2.44.0 ve üzeri için geçerlidir, oyunumuza 19/07/2017'de eklenecektir.

3) Askeri Rütbe, Askeri Rütbe Puanı ve Onur sıfırlanmıştır. Yeni aşamada, asker öldürerek rütbenizi tekrar yükseltebilirsiniz. Gücü ve seviyesi yüksek olan askerleri öldürmenin daha fazla puan kazandırdığını unutmayın!

İyi oyunlar!
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Clash of Kings'e Sıfırlama Güncellemesi Geldi Neler Olacak? Clash of Kings'e Sıfırlama Güncellemesi Geldi Neler Olacak? Reviewed by Tarık Bayar on Haziran 30, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts