Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfası 300 Bin Takipciye Ulaştı

Mobil moba oyunları gelişmeye devam ediyor. Ülkemizde de çok oynanan mobalardan birisi olan Strike of Kings Facebook Resmi sayfası 300 Bin aboneye ulaştı ve abone sayısı artmaya devam ediyor.

Mobile Legends Türkiye Facebook Sayfasının 4 milyonu geçtiği şu sıralar bu rakam yerlerde sürünse de zaman içinde gelişecektir lakin süreci iyi yönetmeleri gerekiyor.

Son zamanlarda Strike of Kings için en çok yapılan şikayet yeni ve özel herolarin altınla satılmaması. Bazı herolari gerçek para dışında bir ödeme yöntemi ile almak mümkün değil. Para ödeyerek oyun içi kupon almalı kuponlarla da hero almalısınız. Sizin konu hakkındaki görüşlerinizi de yorum kısmında bekliyorum.

İste Strike of Kings Facebook Sayfasından yapılan açıklama;

300.000'in üzerinde beğeniye ulaştığımızı duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! Her geçen gün sizler için oyunda yeni içerik ve gelişmeler getirmeye devam edeceğiz. Oyun ve topluluğumuz'a katkı sağladığınız için Teşekkürler ! 🎉🎉🎉

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=754789978027585&substory_index=0&id=687067601466490

Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfası 300 Bin Takipciye Ulaştı Strike of Kings Türkiye Facebook Sayfası 300 Bin Takipciye Ulaştı Reviewed by Tarık Bayar on Mayıs 11, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts