Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi?

Strike of Kings başka bir istatistik bilgisini bizlerle paylaştı. Benim özellikle nefret ettiğim Natalya ve çok tehlikeli bulduğum dot ustası Mganga ile ilgili. Bir tanesi en yüksek kazanma oranına sahip büyücü diğeri ise en çok tercih edilme oranına sahip büyücü. Siz ne düşünüyorsunuz?Natalya Strike of Kings'ın en çok tercih edilen büyücü hereosu oldu. %23.5 ile Strike of Kings'de en çok tercih edilen büyücüsü Natalya benim nefret ettiğim yüksek hasarlı bir büyücü.Mganga oldukça sempatik bir soytarı. %54.71 ile seçildiği zaman en çok maç kazanan büyücü olmayı başardı. Özellikle dikkatli ve sabırlı oynandığında dot ile rakibi kaçarken mahvedebilen güçlü bir büyücü, Mganga.

Siz hangi büyücüyü tercih ediyor ve hangisiyle oynuyorsunuz? Yorumlarinizi bekliyorum. Strike of Kings ara ara bu paylasimlari yapıyor. Daha önce de okcularla ilgili bir paylaşım yapmıştık.
Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi? Strike of Kings En Çok Kazanan Büyücü Hangisi? Reviewed by Tarık Bayar on Mayıs 31, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts