PES 2017 Mobil Oyunda Milli Takımımız Nerede?

Bu ilginç soruya çok ta umursamadığım bir cevap vermek istiyorum. Asya kıtasında. Türkiye'nin Asya ülkesi mi Avrupa ülkesi mi olduğu tartışması artık can sıkıcı ve komik bir noktaya geldi. Ne önemi var diyorum lakin Konami bunu önemsiyor olsa gerek ülkemizi PES 2017 Mobil Oyunda Avrupa kategorisinden Asya - Okyanusya ülkeleri arasına almış.

Son zamanlarda yaşadığımız Avrupa gerginliğinden tutun insanların tepkilerine kadar bu yeni durumun, güncellemenin basit açıklamaları olabilir lakin siz de pek takmayın. Bizim kökümüz zaten Asya'da ülkemiz de Asya ülkesi olsun önemli değil.

Buna kafayı takmiyoruz ama Konami'nin neden böyle ilginç bir değişiklik yapma kararı aldığını merak etmeden duramıyoruz. Zira Türkiye Milli Takımının Avrupa ülkeleri milli takımları arasında yer alması eminim PES2017 mobil oyun satışlarını çok fazla etkilemezdi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

PES 2017 Mobil Oyunda Milli Takımımız Nerede? PES 2017 Mobil Oyunda Milli Takımımız Nerede? Reviewed by Tarık Bayar on Mayıs 27, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts