Google Play Ramazan Ayı İndirimleri

Google Play an itibariyle bir dizi indirim yayınladı. Belirlenen bir çok oyunda indirim başladı. Ayrıca belli oyunlarda da oyun içi satin alma tekliflerinde inanilmaz indirimler sizleri bekliyor.

Mobil Oyun sektörünün hızla geliştiği günümüzde dünyanın en büyük mobil uygulama mağazası Google Play'de özellikle bizi ilgilendiren indirimler başladı. Google Play'in giriş sayfasında indirimle ilgili 3 farklı kısım bulunuyor.

İndirimli oyunlardan biri de Strike of Kings. Örnek vermek istedim. Uygulama sayfasına girip açıklamayı okuduğunuz zaman her bir oyun ayrı açıklamalar yazmış ve Ramazan Ayı iyi dileklerini sunmuşlar.

Bazı ücretli oyunların satış fiyatlarında indirim yapılırken ücretsiz oyunlarda ise oyun içi satin alma seçeneklerinde %80'e varan indirim yapılmış. Bazı oyunlarda ise süreli anlık indirimler bulunuyor. Oyunlarda özellikle ülkemizde popüler olmuş oyunlar. Liste değişebilir ki umarım değişir ve daha çok mobil oyun indiriminden yararlanabiliriz. Şu an mobil oyun almak ya da oyun içi içerik satın almak için çok uygun bir zaman.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Google Play Ramazan Ayı İndirimleri Google Play Ramazan Ayı İndirimleri Reviewed by Tarık Bayar on Mayıs 26, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts