Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda

Rovio'nun yeni oyunundan haberiniz var mı? Battle Bay isimli oyun gemi savaşları yapabileceğimiz online pvp oyunu. Isminden de anlaşılacağı uzere denizde hatta bir.limanda geciyor ve diger insanlarla gemi savaşlarına atilmamizi sağlıyor.
Oyun hem Android hem de ios platformu için yarın yani 4 mayıs günü indirmeye sunulacak. Ilk deneyenlerden olmak icin acele edin. Ayrica on kayit yaptıranlara oyun icinden hediyeler var.
Oyunda bir cok gemi arasindan seçim yapiyoruz. Aslinda gemi denemez bot desek daha iyi olur. Sanal kontrolleri rakipleri hedef almak falan oldukça eglenceli olacak gibi duruyor. Bende kanalim icin videosunu cekmeyi dusunuyorum.
Battle Bay mobil oyununu tam bilmiyorum ama online savaslar, sosyal ortam, gemi secme ve gelistirme, kontroller bana basit bir mobayi hatırlattı, sunu soylemek de lazım oyunun Angry Birds e benzeme olasılığı cok yüksek.
Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda Reviewed by Tarık Bayar on Mayıs 03, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

Business

Recent Posts